• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR
Temiz ortamlar için temiz halılar

Evinin temizliğine önem veren insanlar halı temizliğinin ne kadar önemli olduğunu bilirler. Ama halı temizliği ev hanımlarının imkânı ile yapılacak işlerden değildir. Çünkü halılar ortamın bütün pisliğini içine alırlar. Ve evinizi ne kadar temizlerseniz temizleyin. Genelde pislikler halıların dibinde birikir, saçlar, mayt gibi birçok şey bakteri üremesine neden olur.

Bir ortam ne kadar temiz olursa olsun eğer oradaki halılar kirliyse ortamda kirli gözükür. Bundan dolayı halılarınız her daim temiz olmalıdır. Halılarımızı genellikle kendi imkânlarımızla yıkamaya çalışırız. Ama bu işlemler yeterli temizliği sağlamaz. Bunun için artık günümüzde Ankara halı yıkama fabrikaları vardır. Fabrikamızda oldukça teknolojik halı yıkama cihazları kullanılmaktadır. Kullanılan ürünlerin hepsi onaylıdır ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanılır. Böylece halılarınızda ki tüm bakteriler ölür. Ve ortam oldukça temiz olur. Ankara halı yıkama fabrikaları ile iletişime geçerek siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra halılarınızı istediğiniz adresten teslim alıyor ve temizlik, kurutma gibi işlemleri yapıyoruz.

Eğer halılarınızı temizletmek istiyorsanız Ankara halı yıkama fabrikaları tüm halı temizleme işlemlerini özenle yıkar. Ve halıların temizlenmesi ile eviniz oldukça temiz gözükür ve uygun ücretler ile halılarınız yıkanır. Halılarınız tam anlamı ile temizlenmiş olur size sadece halıları kullanmak kalır. Ve halılarınızın içinde hiçbir kir kalmaz. Ortam her zaman temiz gözükür.
FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER