• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Kolej Halı Yıkama

 

Çankaya' nın ismini sınırları içerisinde bulunduran özel bir kolej sayesinde edinen nezih mahallelerinden biri olan Kolej son dönemlerde bir çok kişinin uğrak yeri haline gelmiştir. Ortak alanlarda kullanılan zemin dekorasyonuna renk katan halılar kişilere bazen ev ortamı hissi verirken bazen de temizlik amacı ile kullanılır. Örneğin öğrenci yurtlarının zeminlerine döşenen duvardan duvara halı olarak bilinen halıfleksler ya da cami veya dernek gibi ayakkabısız ya da ayakkabı ile girilebilen tüm halka mal olmuş mekanlardaki normal halı dokusundan daha ince yapıya sahip zemin döşemelik özel halılar gibi. Halı yıkama Kolej denilince her ne kadar akla evlerimizde kullandığımız halılar gelse de halıların birde bu bakımdan kullanım alanları vardır.

 

Ortak Kullanım Alanlarındaki Halı Temizliği

 

Bireysel halı yıkama ihtiyaçların yanı sıra ortak kullanım alanlarındaki halıların temizliğe ihtiyacı evlerdeki halılardan daha fazladır. Üstelik bazı halı türlerinin yerinden kaldırılmadan temizlenmesi gerekir, Kolej halı yıkama firmaları arasındaki firmamız gibi seçili müesseseler ancak seçilmektedir. Yerinde halı yıkama hizmeti aslına bakarsanız yeni bir uygulama değildir ama kişiler ihtiyaç duydukça talebin arttığı da bilinmektedir. Ortak kullanım alanlarının temizliklerini yansıtabilecekleri en göze çarpan eşya halılardır, bu yüzden daha bir özen gösterilir. Bu tür kurumsal işletmelere özel olarak aylık ya da 3 aylık paketler önerilir, sürekli çalışılacağı için hem daha uygun fiyata sağlanır hem de düzenli temizleme yapılmış olur.

 

Referanslarımız Sizin Memnuniyetiniz

 

Şimdiye kadar Kolej halı yıkama olarak yeni tanıştığımız kişi ve kurumlara önceki halı yıkama hizmetlerimizin müşterilerimizde bıraktığı memnuniyet duygusunu anlatan temizlik işlemi sırasındaki görüntülerimizi ve müşterilerimizin yorumlarını referans olarak kullandık. Çünkü firmamızı en iyi anlatacak olan yine sizlersiniz, internet sitemizden bütün çalışmalarımıza ve koşullarımıza bakarak iletişim bölümünden irtibat sağlayabilirsiniz. Semtiniz neresi olursa olsun fark gözetmeksizin kusursuz temizlik anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz, sizde halılarınızda mükemmel temizliği arayan hijyen takıntılı kişilerdenseniz muhakkak bizi aramalısınız. Bu sektörde ismimizden sık bahsettirmemizi deneyimli personelimiz ve devamlı müşterilerimize borçluyuz, bu kadar kişi aynı fikre sahipse bir bildikleri vardır elbette.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER