• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Kızılay Halı Yıkama

 

Bütün yaşantınızın telaşesini üstlerinde barındıran halılarımız mikropların ve bakterilerin oluşumlarında oldukça etkili bir role sahiptir. Tabanında yer alan ipliklerin dokuma yerleri sık ve derinlerde olduğu için gözle de görülemeyince müdahale edebilmeniz mümkün olmaz. Üstelik temizlemek amacı ile sildiğiniz halılarınızda bütün kir ve mikro organizmalar daha da altlara inmektedir. O kadar uğraştıktan sonra istediğiniz kadar temiz olmaması ve içinize sinmemesi normal bir durumdur, zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamamak için halı yıkama Kızılay olarak yapacağınız araştırmalarda ilk sıralamalarda yer alan firmamız size temizliğin ötesinde hijyenik ortamlar sağlamaktadır. Özellikle evinizde minik afacanlar varsa halılarda hijyen özelliği aranan bir niteliktir bazı halı modelleri kendiliğinden anti alerjik özelliğe sahip olsa da zamanla kullanıma bağlı zararlı bakterilere istemeden de olsa ev sahipliği yapabilir.

 

Hijyenik Temizlik

 

Çoğu halı yıkama hizmeti veren Kızılay halı yıkama firmaları arasında bu işi sadece para kazanmak amacı ile üstlendikleri görevin ehemmiyetinin farkına varmadan gerekli koşullar olmadan halıları yıkamaktadır. Ancak bu tür işletmelerin tersine firmamız fabrika ortamında el değmeden teknolojik makineler ve uygun kimyasallar ile istediğiniz hijyenik temizliği size sunmaktadır. Üstelik hizmetlerimizi uzak ya da yakın mesafeleri gözetmeksizin bütün Kızılay muhiti vatandaşlarına hizmet vermekteyiz, ev veya işyerlerinizde ki halılara ayrım gözetmeksizin nasıl işlem gerekiyorsa tamda beklenildiği gibi temizlik sağlıyoruz.

 

Dekoratif Halı Temizliği

 

Özellikle işyerlerinde büyük işletmelerde duvarları süslemek ve renklendirmek için kullanılan halıların varlığından herkes haberdardır. Düzenli yapılan temizlikler sırasında tozları alınsa da yılda en az bir kere profesyonel temizliği de gerekmektedir, genelde bu tip halılar özel olarak elde dokuma tekniği ile dokunan ya da ipek iplikler seçilerek zor desenler uygulanan özel halılardır. Elbette ki temizliği de ayrı bir özen gerektirir, her firma bu uygulamaları üstüne düşmeden basit usulde hallederken Kızılay halı yıkama olarak her bir ilmeği için her bir deseni için ayrı ihtimam göstermekteyiz. Sizde bu güzide halılarınızı emanet edeceğiniz emin elleri seçerken basit bir araştırma ile firmamıza ulaşmanız mümkündür.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER