• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Kırkkonaklar Halı Yıkama

 

Günümüzde zamandan kazanmak için kullanılan bütün işlemlerde hızlı sonuç almak her zaman kişilere daha cazip gelmiştir. Halı yıkama gibi büyük uğraş gerektiren ve oldukça fazla zaman harcatan bir işlemin en pratik yolu da halı yıkama Kırkkonaklar firmaları ile çalışmaktan geçer. Sizin temizlemek için harcadığınız zamanın yarısı kadar zaman ve uğraşla yıkanır üstelik daha temiz bir hale getirilerek sizlere geri teslim edilir. Dokuma tekniklerine veya yünlerine göre sınıflandırılan halılar için özelliklerine göre ayrı işlemler uygulanır ve fabrikamızdaki geniş alanlar sayesinde nasıl kurutulması gerekiyorsa o şekilde kurutulur. Herkes tarafından bilinir ki yün halıların yıkanması da kuruması da ayrı bir özen gerektirir, dokuma ilmeklerinin sık olması nedeni ile kirleri dip kısımlarında biriktirmeden yıkanması her bir kısmında su damlası kalmayacak şekilde kurutulması gerekir. Aksi takdirde hastalıklara sebep olan bakterilerin üremesine neden olur hem de kurumamasından dolayı rutubet yaparak halıyı çürütür ve ağır kokulara sebep olur.

Halı Çeşitlerine Göre Yıkama

 

Kırkkonaklar halı yıkama firmaları arasında firmamızın öne çıkmasındaki önemli etkenlerden biri de çeşitli özelliklere sahip halılarınıza ayrı işlemler uygulamamızdır. Çoğu firma maalesef ayrı işlem gerektiren halıları tanıyamazlar bile haliyle de normal yıkama işlemi uygulayarak renklerin karışmasına ya da tüylerini buruşturmaya neden olarak müşterilerine mahcup olurlar. Firmamızda çalıştığımız personelimiz özel halılarınızı tanımakla kalmaz hangi işlemlere tabi tutulacaklarını iyi bilerler, bazen kullanılan yanlış temizlik malzemesi bile halınızı daha kötü bir hale getirebilir. Tercihinizi bizden yana kullanın ve sonrasında pişman olmayın.

 

Fiyatlandırma

 

Halı yıkama hizmetlerinin fiyatlandırılma işlemi büyüklüklerine bağlı olarak metre kare bazında ve uygulanan farklı yöntemlere göre belirlenir. Ayrı işlemlere tabi tutulacak halılarınızda oluşacak fiyat farkları halılarınız teslim alınırken tarafınıza bildirir, Kırkkonaklar halı yıkama olarak firmamızda sonradan karşılaşılan sürprizlere yer yoktur. İnternet sitemiz üzerinden güncel hizmet fiyat listemize ulaşabilirsiniz, böylece bütçenizi de halılarınızın çeşidine göre ayarlayabilirsiniz. Ödemelerinizi halılarınızın teslimatı sırasında ister nakit isterseniz de kredi kartı ile yaparak ödeme kolaylığı fırsatlarımızdan da faydalanabilirsiniz seçim sizin.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER