• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Kayaş Halı Yıkama

 

Ankara' nın Mamak ilçesine bağlı Kayaş mahallesi sınırların içerisinde barındırdığı Bayındır barajı ile bilinmektedir. Bütün diğer mahalleri gibi Kayaş'ta gelişim içerisinde olan bir muhittir, kendi hanelerinin ve çevrelerinin temizliğine özen gösteren yöre halkı halılarınızın temizliğinde de Kayaş halı yıkama firmaları ile çalışmaktadır. Her işi profesyonelce yapan bir uzman olduğu unutulmamalıdır halı yıkama konusunda da firmamız yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermektedir. Telefon ederek ya da internet sitesinden talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz, halı yıkama talebiniz alındıktan sonra özel araçlarımız ile kapınıza kadar gelip halılarınızı teslim almaktayız. Gerek yıkama gerekse de kurulama işlemleri için kullandığımız makinelerimiz gerekli belgelere sahip özel ekipmanlardır, böylece tecrübelerimizi teknolojinin gücü ile birleştirerek size hizmet etmekteyiz.

 

Halı Yıkama Kampanyalarımız

Ülkemizde halı yıkatma işlemlerinde ki taleplerin dönemsel olarak artış gösterdiğini herkes bilmektedir, özellikle bahar ve yaz aylarında ev hanımlarının yaptıkları temizlik sırasında kirli halılar daha bir göze batar. Bütün bir kışın evde geçirilmesi ile daha da kirlenen halılar yaz başında Kayaş halı yıkama firması tarafından özenle temizlenir. Tercihinizi bizden yana kullanarak yaptığınız bahar temizliklerini mis gibi kokan tertemiz halılarınız ile taçlandırın. Firma olarak bizlerde hanımların bu çabasına destek olmak adına bahar dönemlerinde çeşitli indirim ve kampanyalar düzenlemekteyiz. Toplu halı yıkama taleplerinizde neredeyse bir halınızın bedava yıkanacağı bu kampanyalarımızı kaçırmayın.

 

Kışın Halı Yıkama

Bazen kullanılan ev içi ısınma gereçleri sayesinde halılar o kadar kirlenir ki baharı beklemeden temizlenmesi gerekir. Ancak çoğu kişi kış koşullarında halıların kurutma işlemi uzun süreceği için ya da tam kurumayacağını düşünürler ama artık son teknolojiyi kullanan halı yıkama Kayaş firmaları sayesinde artık kışın soğuklarında bile temiz halılara kavuşmanız mümkün. Özel kurutma makinelerimiz sayesinde doğal şartlarda kurumasını beklemeden yıkanan halılarınızı kurutarak size geri araçlarımız ile teslim etmekteyiz. Sizde artık yazı beklemeden talep sıkışıklığına maruz kalmadan rahat rahat halılarınızı yıkatmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Ankara'nın bütün semt ve ilçelerine halı yıkama hizmeti vererek sektörümüzde ilerliyoruz.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER