• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Halı Saçak Tamiri Ankara

 

Yıpranmış duruma gelmiş halılarınız için usta duruma gelmiş olan personelimiz tarafından orijinal durumuna dönüştürülerek siz değerli müşterilerimize kısa sürede içerisinde teslim edilir. Halı tamiri konusunda tüm işlemler Halı saçak tamiri Ankara tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Halı modelleri maddi ve manevi olarak büyük bir önem taşımaktadır. Her bir ilmiğinde el emeği bulunan halıların bizim için önemi ve değeri tartışmaya bile açık değildir. El dokuma halılarınız zaman içerisinde antika değeri de kazanabilmektedir. El dokuma halılarınıza saçak tamiri Ankara firmamız saygı duymaktadır. Değerli olan el dokuma halı modelleriniz zaman içerisinde farklı nedenlerden dolayı deformasyonlara uğrayabilmektedir. Halı tamiri gerçekleştiren firmamız deformasyona uğramış el dokuma halılarınızın tamirini kolayca yapabilmektedir.

 

El Halısı Tamiri

 

El dokuma halı modelleriniz üzerinde ya da kenar kısımlarında bulunan deformasyonların tamiratı gerçek anlamda uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Maddi ve manevi değer taşımış olan kıymetli el dokuma halılarınızın tamirat uygulamaları, saçak tamiri Ankara ankara tarafından siz değerli müşterilerimize bu adres üzerinden sunulmaktadır.

 

Saçak Tamiri

 

Saçak yıpranmaları halılar üzerinde en fazla görülen sorunların başında gelmektedir. Yıllara maruz kalmış saçaklar zaman içerisinde dökülebilmektedir. Halı tamiri gerçekleştiren firmamız uzman ustaları ile deformasyona uğramış el dokuma halı modellerinin saçaklarını orijinal şekilde yapabilmektedir. Halı üzerinde yer alan saçaklar sökülmüş ise saçakları isteğiniz şekilde kısa sürede örülmektedir.

 

Boya alma İşlemleri

 

Halı üzerinde yer alan boyalar yanlış yıkamadan, silme işlemi ya da başka bir sebepten dolayı birbirine karışmış durumda bulunuyorsa isteğinize göre boya alma işlemi uygulanmaktadır. Halı tamiri gerçekleştiren firmamız halılarınızın renklerini tamir ederek eski orijinal durumuna getirmektedir.

 

Halı Tamiri

 

Dokuma hataları nedeniyle el dokuma halı modellerinin şeklinde bozukluk ortaya çıkarsa bu problemleri çakım ve gerdirme uygulaması yaparak düzeltiyoruz. Şekil değişikliğine uğrayan halılarınız tezgahlarda düzeltilmektedir. Eğer tam olarak düzelmezse profesyonel yöntemler uygulanarak en iyi sonucu almanız sağlanır. Bu sayede halılarınızı ev içerisinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. El dokuma halılarınızın saçak yapımı ve tamiratı konusunda ilgili detaylı bilgi almak için El halısı saçak tamiri ankara firmamızı arayabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER