• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Dikmen Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi günümüzde konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılıp hem daha hijyenik hem de daha ekonomik çözümler sunularak gerçekleştiriliyor. Halı yıkama firmaları ile gerçekleştirilen bu uygulamalar sonrasında temizlenen halılarınızı güven içinde kullanabilirsiniz.

 

Halı Temizlik İşlemlerinde Detaylar

Halı temizliği her gün elektrik süpürgesi ile süpürülmesi ve silinmesine nazaran senede en az ki defa derinlemesine bir temizlik işleminden geçmesi gereken özel parçalardır. Ev tozu ve kirini içinde hapseden halılar zaman içinde birçok mikrop ve bakterinin yerleşim alanı haline gelir. Bunun önüne geçmenin tek yolu ise derinlemesine yapılacak olan temizlik işleminden geçer. Ankara halı yıkama firmaları halılarınızın ihtiyacı olan hijyene kavuşmaları için özel temizlik ürün ve makinelerini kullanarak hem derinlemesine temizlik saplarken hem de sağlığınızı korur. Anti alerjik özelliğe sahip olan temizlik malzemeleri ile derinlemesine temizlenen halılarınız aynı zamanda ideal durulama işleminden de geçer. Ankara halı yıkama fabrikaları arasında bulunmakta olan firmamız aynı zamanda halılar için son derece önemli olan kurutma işleminde de sizlere en ideal çözümü sunuyor. Tamamen kurutulmuş olarak teslim edilen halılarınıza her hangi bir küf ya da koku oluşumunu bu sayede yaşamamanızı sağlar.

 

Halılardan Leke Çıkarma İşlemleri

Halı temizliği her ne kadar yılda en az iki kez gerçekleştirilmesi gereken bir işlem olsa da bu derinlemesine temizliğin yanında çıkmayan zorlu lekeler sebebi ile de halı yıkama firmaları ile irtibatta geçmeniz mümkün. Halıda oluşan leke durumunda evde bulunan çeşitli malzemeler ile bu lekelerin geçirilmesi sağlanabiliyor. Fakat bazı inatçı lekeler ev temizliğinde kullanılan malzemeler ile yeterli sonucu vermez. Aynı zamanda her halı için her malzemenin kullanılması da uygun olmayabiliyor. Yün, ipek, deri ya da post gibi halılarda kullanılan temizlik malzemesi farklı olabilir. Ayrıca inatçı lekenin neden oluştuğu da temizlik malzeme seçimi için önemlidir. Cebeci halı yıkama firmaları halınızda oluşan inatçı lekelere halınızın türüne ve lekeye göre uzman çözümleri üreterek lekelerden arınırken halınıza da zarar vermeyen ürün seçimini yapar. Profesyonel bir temizlik sayesinde halılarınız eski haline kavuşarak kapınıza kadar teslim edilir.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER