• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

 Halı Yıkama Fabrikaları

Ev dekorasyonu için oldukça önemli olan halılar beğeni ile alınıp keyif içinde kullanılan parçalardır. Dekorasyonun ayrılmaz bir parçası olan halılarınızın ideal temizliğe kavuşması için özel yıkama işleminden geçmesi gerekir. Bu özel yıkama işlemi ise son teknoloji ile üretilmiş olan özel otomatik halı yıkama makineleridir. Ankara halı yıkama fabrikaları sizlere son teknoloji ile üretilmiş olan otomatik halı yıkama makineleri ile halılarınızda derinlemesine bir temizlik elde etmenizi sağlıyor.

 

Otomatik Halı Yıkama Makineleri ile Derinlemesine Temizlik

Otomatik halı yıkama makineleri halınızın hav aralıklarına sabun ve suyun rahatlıkla geçişine izin vererek bu alanda bulunan kir ve lekelerin temizlenmesinde büyük rol oynar. Durulama işleminde gene hav aralarında girerek suyun derinlemesine şekilde halıdan kimyasalların ayrılmasına destek olur. Böylelikle yıkama ve sonrasında durulama işlemi ile halılar gerekli olan temizlik ile tanışır. Bunun yanı sıra Ankara halı yıkama firmaları içinde yer alan firmamız sizlere ideal kurma işlemi sonrasında halınız teslim eder. Halılarda kalan nem içersinde mikroorganizmaların çoğalması ve bu alanda küf ve kokunun oluşmasına sebep olur. Bu nedende dolayı ideal temizliğin içinde kurutma işlemi de önem taşır.

 

Halıdan Leke Çıkarma İşlemi Nasıl yapılır?

Halılarda oluşan leke çıkarma işlemleri için evde bulunan leke çıkartıcılar kimi zaman yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda halılarda oluşan lekeler için uzman çözüm arayışına girilir. Cebeci halı yıkama firmaları arasında bulunan firmamız konusunda uzman olan profesyonel kadrosu ile halılarınızda oluşan lekelerin giderilmesi konusunda en ideal çözümleri sunarlar.

Halıların cinsine ve lekeye göre farklı çözümler üreten uzman kadro sayesinde halılarınız ilk günkü haline kavuşurken her hangi bir yıpranma, yırtılma gibi bir durum ile de karşılaşmaz. Aynı zamanda halı yıkma uygulamalarında halılarınız tamamen garantili olarak yıkanır. Çıkmayan lekelere ya da oluşan zararlara karşı halı yıkama firmamız halınızı garanti altına alıp bu şekilde temizlik işlemini yerine getirir. Yün, ipek, post, makine, deri ya da her hangi başka cins ile üretilmiş olan halılarınız güven içinde yıkanarak derinlemesine bir temizlik sonrasında sizlere teslim edilir.  Hem lekelerden ve kirlerden kurtulmuş hem de ekonomik olarak daha pratik bir çözüm ile hijyene kavuşmuş olursunuz.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER