• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ DUYURULAR

Bahçelievler Halı Yıkama

 

Yüz yıllar öncesine dayanan bir kültürdür halıcılık o eski dokuma tezgahlarından son teknoloji makinelere kadar değişen ve gelişen bir sektördür. Aynı zamanda da evlerimizin vazgeçilmez eşyaları arasındadır, bizim kültürümüzde evlerimize ayakkabı ile girilmez ancak yeni edinilen adetlerle ev içerisinde ayakkabı kullananlar yaygınlaşmaktadır. Odalarımızın zeminleri için kullanılan halıların üzerinde tabiri caizse bir ömür geçer, haliyle de kirlenmeleri işten bile değildir. Farklı türden iplerin dokunması ile ya da yeni nesillerde kullanılan kumaş benzeri etkenlerin dikilmesi yöntemi ile meydana gelen halıların temizliği de ayrı bir meslek dalıdır. En mükemmel temizliği sizlere sağlayacak Bahçelievler halı yıkama hizmeti veren firmamızdır.

 

Hizmet Alanında Sınır Yok

 

Bu kadar uzun bir tarihe sahip halılarınızı elde yıkamak ya da silmek suretiyle temizlenmesi olmaz, hem temizliği açısından hem de özen gerektirmesi açısından uygun düşmez. Bir sürü kir ve lekenin barındığı halılarınızı Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen en deneyimli olan firmamız el değmeden son teknolojiye sahip makinelerimiz ile yıkanmaktadır. Oluşturduğunuz talep formu ile halılarınız araçlarımız ile teslim alınarak fabrikamızda tamamen hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Başkentin bütün semtlerinde ki merkeze uzak olan semtlerinden Bahçelievler'de bile özel araçlarımız sayesinde hizmet vermekteyiz. Kendimize belirlediğimiz tek sınır müşterilerimize memnuniyet sağlamak açısından dur durak bilmeden çalışma yöntemimizdir.

 

Halılarınızda Lekesiz Temizlik

 

Halı yıkama konusunda çığır açacak yenilikleri müşterilerimize sunmanın memnuniyeti ile halı yıkama Bahçelievler firmaları arasında her zaman övündüğümüz bir noktada bütün halı türlerinde lekesiz temizliği sağlamamızdır. Şehrin neresinde olursanız olun bir telefon kadar size yakınız bizde adresiniz uzak diye bir mazereti duymanız mümkün değil. Her semte aynı koşullarda sunduğumuz halı yıkama hizmetimizin yanında güler yüzlü personelimiz ile de farkımızı göstermekteyiz.  Sizde uygun fiyata kaliteli hizmet alarak halılarınızda ve evlerinizde mükemmel temizliğe kavuşmak istiyorsanız tercihlerinizi firmamızdan yana kullanmalısınız. Firmamızla bir kere çalışma fırsatı bulmanız sonraki ihtiyaçlarınızda da tekrar firmamıza ulaşmanıza ve çevrenize önermenize yetecektir. Gelin halılarınızı bir dahaki sefere değişlik yapın hakkettikleri özeni gösterin.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER